Matrix devam filmi mi geliyor? Matrix 5 ne zaman çıkıyor? İşte detaylar…

Matrix Devam Filmi Mi Geliyor?

Wachowski Kardeşler tarafından 1999 yılında başlayan ve 4 filmden oluşan bilimkurgu-aksiyon film serisi olan Matrix’in devam filmi gelip gelmeyeceği sosyal medyada kullanıcılar tarafından konuşuluyor. Sinema dünyasında bir kült haline gelen film serisinin tekrar çekilip çekilmeyeceği merak ediliyor.

Matrix Photo 2

Bir bilgisayar programcısı ve aynı zamanda bir hacker olan Thomas Anderson’ın siyah takım elbiseli ve gözlüklü adamların yakın takibinde olması ve ardından bir dizi sanal ve gerçeklik olaylarının yaşandığı filmin devamını hem Matrix hem de Keanu Reeves hayranları bekliyor. 4 filmden oluşan ve dünya çapında toplamda 1.63 milyar ABD doları hasılat eden Matrix serisinin devamı gelip gelmeyeceği merak ediliyor.

Matrix 5 Ne Zaman Çıkıyor?

Matrix 5’in şu anda yapım aşamasında olduğu ve yönetmen koltuğunda Drew Goddard oturduğu açıklandı. Wachowski kardeşlerin bu filmde yönetmen olarak yer almayacağı ancak Lana Wachowski’nin filmin yapımcılığını üstleneceği belirtildi. Henüz çok fazla ayrıntı bilinmese de Keanu Reeves ve Carrie-Anne Moss gibi orijinal seriden hangi oyuncuların geri döneceği de merak konusu.

Matrix Photo 3

Matrix 5'in vizyon tarihinin şu an için belli olmadığı, filmin 2025'ten sonra vizyona gireceği öngörülüyor.

Euphoria yıldızı Sydney Sweeney Nuri Bilge Ceylan filminde mi oynayacak? Sydney Sweeney kimdir? Euphoria yıldızı Sydney Sweeney Nuri Bilge Ceylan filminde mi oynayacak? Sydney Sweeney kimdir?