Gönen İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Murat Yöndem kimdir nerelidir? İşte detaylar...

Mehmet Murat Yöndem

Mehmet Murat Yöndem kimdir nerelidir?

2022 yılında Gönen İlçe Emniyet Müdürü Metin Kartal'ın Burhaniye İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne atanmasının ardından, 2. Sınıf Emniyet Müdürü Mehmet Murat Yöndem, Balıkesir iline bağlı Gönen İlçe Emniyet Müdürlüğü görevine başlamıştır.

Meslek hayatının önemli bir bölümünü İstanbul'da geçiren Mehmet Murat Yöndem, Van Çocuk Şube Müdürlüğü görevinden sonra 2018 yılında Balıkesir ili Dursunbey İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne atanmıştır.

2018-2020 yılları arasında Dursunbey İlçe Emniyet Müdürlüğü görevini üstlenen Müdür Yöndem; 2020-2022 yılları arasında Balıkesir İl Emniyet Müdürlüğü'nde görev yapmıştır.

Gönen İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde görevine başlayan 2. Sınıf Emniyet Müdürü Mehmet Murat Yöndem, "Gönen İlçesi, güzellikleriyle ve sıcakkanlı insanlarıyla bilinen bir yerdir. Bu güne kadar görev yaptığım yerlerde olduğu gibi, Gönen İlçesi'nde de koordineli bir şekilde başarılı çalışmalar yürütmek istiyorum" şeklinde açıklamalarda bulunmuştur. 1968 Bolu doğumlu olan Emniyet Müdürü Mehmet Murat Yöndem, evli ve üç çocuk babasıdır.

Editör: Kerim Gültaş