Emre Yalçınkaya MasterChef All Star'ın yeni bölümüne konuk olmasıyla merak edildi. Şef Mehmet Yalçınkaya'nın en büyük çocuğu olan Emre Yalçınkaya'nın kaç yaşında olduğu ve ne iş yaptığı merak edilen konular arasındaydı. Mehmet Yalçınkaya'nın 'bana en çok benzeyen çocuğum' dediği oğlunun hayatı araştırılıyor. Peki, Emre Yalçınkaya kimdir, kaç yaşındadır? Mehmet Şef'in oğlu Emre Yalçınkaya ne iş yapıyor? Bu akşam MasterChef'te!

Emre Yalçınkaya MasterChef All Star'da konuk jüri olacak. Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu'nun jüri olduğu MasterChef'in yeni bölümüne katılan Yalçınkaya'nın hayatı araştırılıyor. Geçtiğimiz aylarda dünya evine giren Emre Yalçınkaya'nın yaşı ve ne iş yaptığı da çok merak ediliyordu. 

EMRE YALÇINKAYA KİMDİR?

27 yaşında olan Emre Yalçınkaya, 25 Ekim 1995 tarihinde doğdu. Işık Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sinema ve Televizyon Bölümü'nde okuyan Emre, babasının izinden gitmeye karar verdi. Arkadaş çevresinde dakikliği ve rahat tavırlarıyla da tanınıyor.

EMRE YALÇINKAYA NE İŞ YAPIYOR?

Haziran 2020'de Mehmet Yalçınkaya'nın öncülüğünde kurulan MYK Gastro Arena'da babasının yanına katılan Emre, genç yetenekleri başarılı şeflerle buluşturan ve bazı 'workshop' eğitimleri veren kurumun direktörlüğünü yapıyor.

Kaynak: HABER MERKEZİ