Ordu Fenerbahçeliler Derneği binasında gerçekleşen Ordu Fenerbahçeliler Derneği Seçimli Genel Kurula tek aday olarak giren Melih Acar, üçüncü kez başkan seçildi. Melih Acar, 2021 yılında yapılan seçimin ardından yeniden yapılan Ordu Fenerbahçeliler Derneği'nde yapılan Seçimli Genel Kurul'da görevine devam ederken yönetin kurulunda değişikliğe gitti. Dernek üyeleri, mevcut başkan Melih Acar'ın görevine devam etmesini oy birliğiyle onayladı.

Melih Acarr

Ordu Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Melih Acar, yapılan seçimin ardından Spor52com ve Ordu Yorum Gazetesi'nden Samet Karadağ'a verdiği röportajda  ''Üçüncü dönemime başlıyorum. Yönetimde bazı değişikliklerle yeni arkadaşlarımızı ekledik. Ordu Fenerbahçeliler Derneği olarak biz Ordu şehrimizde bulunan bütün sosyal sorumluluk faaliyetlerinin içerisinde yer alıyoruz. Şu anda kulübümüze 150 kongre üyesi kazandırarak Karadeniz'deki belki de en yüksek kongre üyesi sayısına sahibiz. Yaptığımız çalışmalarda kulüp tarafından takdir görülerek Doğu Karadeniz Bölge Temsilcisi seçilmiştik. Bu çalışmalarımız aynı şekilde devam ediyor. Biz Ordu Fenerbahçeliler Derneği olarak arkadaşlarımızla beraber Ordu şehrinde bulunan bütün sosyal sorumluluk faaliyetlerinin içerisinde yer alacağız.'' dedi.

Ordu'da kombine talebinin yüksek olduğunun altını çizen Melih Acar ''Kombine satışlarımızda da büyük bir patlama oldu. Şu anda 150'nin üzerinde kombine talebi var kulübümüzden. Burada da Ordu'da aynı şekilde 80 kişilik bir maç izleme salonu var. 180 metre kare yerimiz ama üç salonda devam ediyor. Barkovizyondan yayın veriyoruz. Yeni sezonda bütün Fenerbahçelileri derneğimize bekliyoruz.'' açıklamasını yaptı.
 

Editör: Samet Karadağ