Kariyerinde geçen sezon Beylerbeyi Spor Kulübü Spor Faaliyetleri A.Ş. ile bu ligde şampiyonluk yaşayan ve akabinde memleketi Ordu'ya gelerek Ünye Gücü Futbol Kulübü forması giyen Melisa Nilgün Keser, yine Süper Lige yükselme sevinci yaşadı. Henüz 14 yaşında Ordu'da Kadın Futbolu'nda A Takımda şans bulmaya başlayan ve uzun bir süre Orduspor 1967 A.Ş. forması giydikten sonra üst düzeyde oynayan Melisa Nilgün Keser, daha sonra  Trabzonspor, Beşiktaş ve Beylerbeyi Spor A.Ş. Pendik Çamlık Spor Kulübü formaları giymişti. Melisa Nilgün Keser, kariyerinde üst üste ikinci sezonunda Süper Lige yükselme sevinci yaşadı.

Whatsapp Image 2024 04 05 At 11.10.17 Am


Kariyerinde uzun süre Ordu’da forma giydikten sonra Süper Lig’de Trabzonspor ve Beşiktaş JK Kadın Futbol Takımı’nda forma giyen Melisa Nilgün Keser, geçen sezon ise devre arasında 1.Lig’de Beylerbeyi Spor A.Ş. Pendik Çamlık Spor Kulübü’ne transfer olarak şampiyon olmuştu. Ünye Gücü Futbol Kulübü'nde hem sağ bek hem de sol bekte forma giyen 2000 doğumlu Melisa Nilgün Keser, sezonun ikinci yarısında Giresun Sanayispor maçının ardından ise ''Yolun sonunun şampiyonluk olmasını istiyoruz. Bunun için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Herşeyin çok güzel olacağını söylemek istiyorum.'' demişti. Ordulu Melisa Nilgün Keser, Ordu ekibi Ünye Gücü Futbol Kulübü ile Süper Lige yükselme sevinci yaşarken verdiği sözü tuttu.

Ünye-Gücü-Futbol-Kulübüü-1

Bir dönem U19 Milli Takım’da da forma giyen Melisa Nilgün Keser, Kadın Futbol Ligleri'nde 100'ün üzerinde maçta forma giyerken Ünye Gücü Futbol Kulübü forması ile bu sezon son maç öncesinde ise 17 maçta forma giymişti.