Ordu Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Başkanlığı için Seçimli Genel Kurul öncesinde mevcut başkan Metin Kır ve geçmiş dönemlerde Futbol İl Temsilcisi görevini yapan Ali Osman Osma aday olduklarını açıklarken, Seçimli Genel Kurul 22 Haziran'da Başpehlivan Recep Kara Kapalı Spor Salonu'nda yapılacak. Son olarak Covid-19 pandemi sürecinden önce yapılan Ordu Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Başkanlığı için Seçimli Genel Kurul yapılacak. İki adayın olduğu Ordu ASKF Seçimli Genel Kurul'a yüksek katılım bekleniyor.

Metin Kır-4

Ordu'nun Altınordu İlçesi'ndeki Başpehlivan Recep Kara Spor Salonu'nda yapılacak olan Genel Kurul öncesinde mevcut başkan Metin Kır aday olacağını belirtirken, Futbol İl Temsilcisi görevini yapan Ali Osman Osma da son dönemlerde adaylığını belirtmişti. İki adayın olacağı süreçte kritik seçim Başpehlivan Recep Kara Spor Salonu'nda yapılacak.

Osmanosmalai

Ordu Amatör Spor Kulübü Federasyon Seçimli Genel Kurulu 22 Haziran'da yapılacak ancak eğer yapılacak olan toplantıda çoğunluk sağlanamazsa kongre 29 Haziran'da çoğunluğa bakılmaksızın yapılacak. Geçen sezondan bu yana beklenen Ordu Amatör Spor Kulübü Federasyon Seçimli Genel Kurulu, Başpehlivan Recep Kara Kapalı Spor Salonu'nda yapılacak.
 

Editör: Samet Karadağ