Geniş katılımın sağlandığı ve Parti binasında düzenlenen programa MHP Ordu Milletvekili Naci Şanlıtürk, MHP Ordu İl Başkanı Mehmet Özçelik, MHP Altınordu İlçe Başkanı Dinçer Kurucu, Gülyalı İlçe Başkanı Nazım Şen ve çok sayıda partili katıldı.

Gülyalı Ordu için ayrı öneme sahiptir

Programda konuşma yapan MHP Ordu Milletvekili Naci Şanlıtürk; “Gülyalı İlçe Başkanlığımızda, Cumhur İttifakımızın Gülyalı Belediye Başkan Adayı Medet Sipahi'nin ''Aday Tanıtım Toplantısı''na İl ve İlçe teşkilatımızla birlikte katılım sağladık. Başkan Adayımız Medet Sipahi'ye 31 Mart Yerel Seçimlerinde başarılar diliyoruz. Gülyalı ilçemiz ilimizin en küçük ilçelerinden bir tanesidir. 13 mahallesi bulunan ilçemiz Havalimanına da sahip olması nedeniyle Ordumuz için ayrı bir önem kazanmaktadır. Yine ilçemizde ayrıca balıkçılık sektörü de ayrı bir önem arz ediyor.” Dedi.

Şanlıtürk açıklamasını şöyle sürdürdü:

“İlimizin sorunlarını meclisteki konuşmalarımız da zaman zaman dile getirmekteyim. Bu vesile ile Ulaştırma Bakanlığımızla girmiş olduğumuz çalışmalar neticesinde balıkçılık sektörümüzde İnşallah ayağa kalkacak. Milletvekilliği seçimlerinde ben Gülyalı’da bütün düğün ve cenaze törenlerine katılan birisiyim. Dolayısıyla Gülyalı İlçemizi karış karış tanıyan ve sorunlarını çok iyi bilen bir vekilinizim. Adayımız Medet Sipahi’de Gülyalı’mızın Hoşköy mahallesi muhtarıdır. 4 dönem muhtarlık yaptığı süreçte hem ilçemize hem de mahallesine güzel hizmetler yapmış bir isimdir.Cumhur İttifakı ruhu ile İnşallah 31 Mart’ta kazandığı takdirde hem Büyükşehir Belediyemizin destekleri ile hem de biz Ordu Milletvekillerinin katkılarıyla Medet Sipahi adayımızın çok güzel hizmetler vereceğine yürekten inanıyorum.

Ayrım yapmayacağız

Vatandaşlarımıza hizmet konusunda şunun da sözünü veriyoruz. Hizmet konusunda hiç kimseye ayrım yapmayacağız. Nerede bir sorun olursa, nerede bir ihtiyaç sahibi olursa kim olduğuna bakmadan her zaman yanlarında olacağız. Cumhur İttifakı adaylarımız İnşallah Ordu’da 20’de 20 yapacaktır. Bu hususta Gülyalı’lı hemşerilerimize yürekten güveniyoruz”

Şanlıtürk’ün konuşmalarının ardından MHP İl Başkanı Mehmet Özçelik ve MHP Gülyalı Belediye Başkan Adayı Medet Sipahi’de birer konuşma yaparak 31 Mart seçimleri için destek istediler. Haber merkezi

MHP'ye Ordu'da Üç İlçe Verildi MHP'ye Ordu'da Üç İlçe Verildi

Editör: Soner Özdemir