Türk Futbolu'nda eski dönemlerde çok bilinen bir tribün bestesi olan ve her tribünde en az bir kere söylenen 'kombinasko' tezahüratı bu kez Ordu'da saha içerisinde yankılandı. Fatsa Hilal Cimnastik U12 takımı, penaltı atışları sonrasında kazanılan şampiyonluk sonrasında tribünde ailelerin yer aldığı yerin önünde toplanırken adeta tribünde amigo ve ekibi gibi saha içerisinde tezahüratlarla keyifli anlar yaşattı.

2-2 biten maçın uzatma anlarının son dakikalarında penaltı kazanan Ünye Futbol Kulübü bu penaltıdan faydalanamadı ve karşılaşma penaltılara gitti. Penaltı atışları sonrasında ise kazanan taraf Fatsa Hilal Cimnastik oldu ve şampiyonluğu coşkuyla yaşadı. Fair-Play örneği de gösteren Fatsa Hilal Cimnastik, kaybeden taraf olan ancak güzel mücadele eden rakipleri Ünye Futbol Kulübü takımının da alkışladı.

Fatsa Hilal Cimnastik'ta minik futbolcular maçın bitmesinin ardından ise tribünlerin önüne giderek son dönemlerde yeniden meşhur olan eski tribün bestesi kombinaskoyu söylediler. Özellikle 2014 yılında Chelsea ile Galatasaray arasında oynanan maçta söylendiği dönemde ününe ün katan tezahürat, bu kez Ordu'da yeni versyonuyla söylendi.

Editör: Samet Karadağ