Bu sezon başında kadrosuna kattığı oyuncularla birlikte hedefini Süper Lig olarak belirleyen ve bu süreçte ilk yarıda ligi ikinci sırada bitirince devre arasında da kadrosuna ciddi hamleler yapan Ünye Gücü Futbol Kulübü, sezonun ikinci yarısının ikinci maçında liderliği eline almıştı. Her hafta üzerine koyarak giden bir performans ortaya koyan ve bu süreçte son iki maçında 12 gol atan Ünye Gücü Futbol Kulübü, liderliğini sürdürdü. Son oynanan Soma Zafer Spor ve Gençlik maçını rahat kazanan Ünye Gücü Futbol Kulübü'nde teknik sorumlu Muhammet Kışla, açıklamalarda bulundu.

kışla


Takımla 3.Lig'den 2.Lige, 2.Lig'den de 1.Lige yükselen ve şimdi de Süper Lig hedefi koyan teknik sorumlu Muhammet Kışla ''Kadınlar 1.Lig A Grubu'nda oynadığımız Soma Zafer Spor ve Gençlik maçını 6-0 yenmeyi başardık. Kazanmanın dışında sahada ikişer kişilik oynayan, sahada basmadık yer bırakmayan, rakibe oynamaya alan ve zaman bırakmayan, birbirinden nefis goller atan, ilk defa böylesine kalabalık sporsever topluluğuna futbol şöleni yaşatan tüm oyuncularımı tebrik ediyorum. İnandık, azmettik, söz verdik, bu işi başaracağız'' dedi.

Bu sezon oynadıkları 13 maçta sadece 1 kez kaybeden Ünye Gücü Futbol Kulübü'nde teknik sorumlu Muhammet Kışla yaptığı açıklamada ''Bu takım hepimizin takımı, bu takım Ünye'nin takımı. Ligin ikinci devresinde beşte beş yaparken 20 gol attık, buna karşılık sadece 1 gol yedik. Şampiyonluk yolunda daha çok işimiz ve ciddiyetle oynayacağımız önemli maçlarımız var. Bizi izlemeye devam edin'' açıklamalarını yaptı.

SAMET KARADAĞ

Editör: Samet Karadağ