Murat Ceylan hasta mı? Survivor sunucusu Murat Ceylan kanser mi? Detayları okuyacağınız haberimizde..

Murat Ceylan Kimdir

Murat Ceylan, 15 Mayıs 1989'da İstanbul'da doğmuştur. Lise eğitimini tamamladıktan sonra meraklı ruhu onu Londra'ya, tam olarak Central Saint Martins'de Endüstriyel Tasarım okumaya yönlendirdi. Müzik tutkusunu da ihmal etmeyen Murat, İstanbul Devlet Konservatuvarı'nın değerli hocası Ergican Saydam'dan dersler alarak müzik yeteneğini geliştirdi. Reklamcılık alanında eğitim almak için tercihini İstanbul Bilgi Üniversitesi'nden yana kullandı ve başarıyla mezun oldu. Şu anda yüksek lisans eğitimine devam etmektedir.

Sadece müzikle sınırlı kalmayan bir yetenek, Murat Ceylan aynı zamanda çeşitli spor dallarına da ilgi duymaktadır. İstanbul Atlı Spor Kulübü'nde lisanslı binicilik yaparak spor alanındaki tutkusunu da yaşamaktadır.

Profesyonel futbol lisansı da olan Murat, futbol sahasında da kendini göstermiş ve profesyonel olarak futbol oynamıştır.

Televizyon dünyasında da adını duyurmuş bir isimdir. 2013 yılında Panama'da gerçekleştirilen ünlüler ve gönüllülerin yarıştığı Survivor programında gönüllüler takımında yer almıştır. Ayrıca, 17 Eylül 2014 tarihinde başlayan ve her hafta farklı bir ülkede geçen Para Bende adlı yarışmada Almeda Abazi ile mücadele etmiştir.

Müzik kariyeri de oldukça etkileyici olan Murat Ceylan, 2016 yılında Ozan Doğulu ve Çağrı Sertel'in aranjörlüğünde, kendi söz ve müziğiyle hazırladığı "Yeni Nesil" adlı albümüyle dinleyicilerle buluşmuştur. Albümle aynı adı taşıyan şarkı için Nihat Odabaşı'nın yönettiği bir video klip de çekmiştir.

Televizyon dünyasında da boy gösteren Murat, Eylül-Kasım 2016 tarihleri arasında FOX'ta yayınlanan Familya dizisinde "Ateş Beyoğlu" karakterini canlandırmıştır.

Kariyerine bir yenisini ekleyen Murat Ceylan, 2 Şubat 2019'da yayımlanmaya başlayan "Survivor 2019" adlı yarışma programının sunuculuğunu üstlenmiştir.

Survivor Sunucusu Murat Ceylan Hasta Mı

Murat Ceylan'ın herhangi bir sağlık problemi bulunmamaktadır.