Gönül Dağı dizisindeki çarpıcı performansıyla dikkatleri üzerine çeken Nazlı Pınar Kaya, aynı zamanda kendisi gibi bir oyuncu olan İsmail Oral ile nikah masasına oturdu. Bu güzel çiftin bir araya gelmesi, hayranlarını heyecanlandırmıştır.

Gönül Dağı’nın Cemile'si Nazlı Pınar Kaya ile İsmail Oral evlendi

Nazlı Pınar Kaya, muhteşem gelinliğiyle herkesin gözlerini kamaştırırken, nikah şahitliklerini yakın meslektaşları Ecem Özkaya ve Korhan Herduran üstlendi. Ecem Özkaya, Gönül Dağı dizisindeki rol arkadaşı olarak Nazlı Pınar Kaya'ya eşlik ederken; İsmail Oral'in şahitliğini ise yetenekli oyuncu Korhan Herduran üstlendi. Bu unutulmaz anlar, birçok insanı hayran bıraktı ve nikâh törenini daha da özel kıldı.

Muhteşem bir düğün için Büyükada'yı tercih eden çift, geçtiğimiz mayıs ayında nişanlanmıştı. Düğünde, ünlü isimlerden Ali Düşenkalkar, Hazal Çağlar ve Gülçin Hatıhan'ın yanı sıra güzeller güzeli Gülden Avşaroğlu ve hem menajer hem de oyuncu olan Tuğçe Sarıyılmaz da yer aldı. Bu özel gün, katılımcılara unutulmaz anlar yaşattı.

Nazlı Pınar Kaya kaç yaşında, nereli, hangi dizilerde oynadı?

nazli-pinar-kaya-kimdir-kac-yasinda-hangi-dizilerde-oynadi

21 Ocak 1992 tarihinde İstanbul'da doğan güzel oyuncu 31 yaşındadır. Güzel oyuncu Nazlı Pınar Kaya şimdiye kadar Küçük Gelin, Yetim Gönüller, Hayatımın Aşkı, Kalbimdeki Deniz, Zümrüdüanka ve Gönül Dağı dizilerinde rol almıştır.

Kaynak: HABER MERKEZİ