Ordu ekibi formasını iki sezondur giyen ve 67 maça çıkarak kaptanlık pazubandını takan Nazmi Candoğan'ın yeni sezonda akıbeti merak ediliyordu. Geçen sezon Play-Off Finali'nde Ali Sami Yen Spor Kompeksi Rams Park'ta Çimentaş Elazığspor maçında 34.dakikada kırmızı kart gören Nazmi Candoğan takımın sezon başı antrenmanında yer alacak. Sözleşmesi biten sonra teknik direktör Cahit Erçevik'in 'kalmasını istediği futbolcular' raporu içerisinde yer edinen Nazmi Candoğan, 52 Orduspor Futbol Kulübü ile üçüncü sezonuna girecek.

Nazmi Candoğan ''Özür Dilerim, Hakkınızı Helal Edin'' Nazmi Candoğan ''Özür Dilerim, Hakkınızı Helal Edin''


Ordu ekibi formasını iki sezondur giyen ve 67 maça çıkarak kaptanlık pazubandını takan Nazmi Candoğan sezon finalini kötü yapmıştı. 52 Orduspor Futbol Kulübü kaptanı Nazmi Candoğan direkt kırmızı kart görerek oyun dışı kalmıştı. Bu karta kadar Çimentaş Elazığspor karşısında direnç bir oyun oynayan 52 Orduspor Futbol Kulübü 57 dakikasını 10 kişi oynadığı maçı 3-0 kaybederek 2.Lige çıkamamıştı. Maça kaptan olarak başlayan ancak sadece 34.dakika sahada kalan Nazmi Candoğan ''52 Orduspor Futbol Kulübü camiasından özür dilerim. En kısa zamanda Başkanımızla konuşup gereğini yapacağımdan kimsenin şüphesi olmasın. Hakkınızı helal edin'' açıklamasını yapmıştı.

52 Orduspor Futbol Kulübü'nde 31 Mayıs 2024 tarihinde sözleşmesi biten Nazmi Candoğan'a bir yıllık daha sözleşme verilmesi gündeme gelirken, yeni sezondaki kaptanlardan birisinin olmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Editör: Samet Karadağ