Ali Sami Yen Spor Kompleksi Rams Park’ta oynanan 52 Orduspor Futbol Kulübü ile Çimentaş Elazığspor arasında Play-Off Final maçının 33.dakikasında 52 Orduspor Futbol Kulübü kaptanı Nazmi Candoğan direkt kırmızı kart görerek oyun dışı kalmıştı. Bu karta kadar Çimentaş Elazığspor karşısında direnç bir oyun oynayan 52 Orduspor Futbol Kulübü 57 dakikasını 10 kişi oynadığı maçı 3-0 kaybederek 2.Lige çıkamamıştı.

52 Orduspor Futbol Kulübü Antrenmannn

Maçın 33.dakikasında savunmadan ileriye çıkan Nazmi Candoğan, Metin Peker'e sert bir müdahale yaptı. Erkan Özdamar direkt olarak kırmızı kart gösterirken 52 Orduspor Futbol Kulübü 10 kişi kaldı. Nazmi Candoğan kaptanlık bandını Ersin Aydın'a verirken savunmaya ise orta sahadaki Hüseyin Furkan Uslu geçmişti. Maç sonunda ise kaptan Nazmi Candoğan açıklama yaptı.

Maça kaptan olarak başlayan ancak sadece 33.dakika sahada kalan Nazmi Candoğan ''52 Orduspor Futbol Kulübü camiasından özür dilerim. En kısa zamanda Başkanımızla konuşup gereğini yapacağımdan kimsenin şüphesi olmasın. Hakkınızı helal edin'' açıklamasını yaptı.

Editör: Samet Karadağ