İl İdare Şube Başkanları Toplantısı Yapıldı

29 Mayıs 2014 Perşembe 10:46
Bu haber 77674 kez okundu

Nevşehir Valiliği toplantı salonunda İl İdare Şube Başkanları toplantısı yapıldı.Nevşehir Valilik toplantı salonunda düzenlenen İl İdare Şube Başkanları toplantısına Nevşehir Valisi Mehmet Ceylan başkanlık yaparken toplantıya Jandarma...

İl İdare Şube Başkanları Toplantısı Yapıldı

Nevşehir Valiliği toplantı salonunda İl İdare Şube Başkanları toplantısı yapıldı.
Nevşehir Valilik toplantı salonunda düzenlenen İl İdare Şube Başkanları toplantısına Nevşehir Valisi Mehmet Ceylan başkanlık yaparken toplantıya Jandarma kıdemli Albay Dursun Ertuğrul, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Filiz Kılıç, İl Emniyet Müdürü Metin Kalayoğlu, Vali Yardımcıları ve daire müdürleri katıldı.
Nevşehir'de kamu kurum ve kuruluşları arasında işbirliği ve eşgüdümün sağlanması, yapılan işlerin gözden geçirilerek sorunların tespit edilmesi ile bunların çözümü için alınacak tedbirleri görüşmek ve karara bağlamak üzere yapılan toplantıda kamu hizmetlerin etkin, verimli ve kaliteli bir şekilde yerine getirilmesini sağlamak üzere idarelerin uyması gereken usul ve esaslar ve Nevşehir'de devam eden yatırımlar değerlendirildi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x