2024-2025 sezonunda TFF 3.Lig'de mücadele edecek olan 52 Orduspor Futbol Kulübü'nde iç ve dış transfer çalışmaları devam ediyor. İç transferde Cahit Erçevik'in raporu doğrultusunda anlaşmaya vardığı oyuncuları arka arkaya açıklayan 52 Orduspor Futbol Kulübü Ersin Aydın, Kadir Ari ve Ali Kemal Başaran'dan sonra Nevzat Bilen ile de anlaştı. 52 Orduspor Futbol Kulübü'ne transfer olduğu ilk sezon takımın en golcü ismi olan ancak geçen sezon sakatlığından dolayı gol sayısı yarıya inen Nevzat Bilen, yeni sezonda da takımda olacak.

Nevzat Bilen-2

2 Orduspor Futbol Kulübü forması giydiği ilk sezon olan 2022-2023 sezonunda 37 maçta 14 gol atan Nevzat Bilen, geçen sezon ise 24 maçta 6 gol atmıştı. Sakatlığından dolayı ligde son 10 maçta tek dakika dahi süre alamayan Nevzat Bilen, Play-Off sürecinde ise bazı maçlarda yedek kulübesinde yer almıştı. 52 Orduspor Futbol Kulübü'nün tecrübeli futbolcusu Nevzat Bilen takımın forması ile son olarak sahaya 23 Mart tarihinde oynanan maçta giymişti. Nevzat Bilen, yeni sezonda yine 52 Orduspor Futbol Kulübü forması giyecek.

Nevzat Bilen

Ordu ekibinde sol kanatta kenar forvet olarak şans bulan Nevzat Bilen'in geçen sezon olduğu gibi yeni sezonda da takım kaptanı olmasına kesin gözüyle bakılıyor. 31 yaşındaki Rize doğumlu futbolcu, takımın tecrübeli futbolcularından birisi olacak.
 

Editör: Samet Karadağ