Vali Kılıç, Esnafı Ziyaret Etti

29 Mayıs 2014 Perşembe 16:00
Bu haber 81781 kez okundu

Niğde Valisi Necmeddin Kılıç, esnaf ziyaretlerinde bulundu. Vali Kılıç, esnaflarla sohbet ederek beklenti ve isteklerini dinledi.Zaman zaman halkın arasına karışarak vatandaşı ve esnafı dinleyen Vali Kılıç son olarak Esenbey Mahallesi Şehit...

Vali Kılıç, Esnafı Ziyaret Etti

Niğde Valisi Necmeddin Kılıç, esnaf ziyaretlerinde bulundu. Vali Kılıç, esnaflarla sohbet ederek beklenti ve isteklerini dinledi.
Zaman zaman halkın arasına karışarak vatandaşı ve esnafı dinleyen Vali Kılıç son olarak Esenbey Mahallesi Şehit Polis Emin Özmen Sokakta bulunan esnafları ziyaret etti.
Sokakta bulunan Esnafları tek tek ziyaret eden Vali Kılıç’a, kimi esnaf kaldırım işgalleri ile ilgili sıkıntılarını kimisi de sokakta bulunan kavşakta fazla kaza olmasından dolayı kazaların olduğunu buna önlemler alınmasını istedi.
Vali Kılıç, istek ve şikayetler üzerine yanındaki danışmanlarına sorunların giderilmesi için hemen çalışmaların başlatılması talimatını verdi. Vali Kılıç aynı zamanda küçük esnafın ekonomisine katkı olması için alışverişte yaptı.
Öte yandan Vali Kılıç, sokakta bulunan Esenbey Mahallesi Muhtarı Celal Ertosun’u da ziyaret ederek, mahallenin genel durumu hakkında bilgi aldı.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x