O Ses Türkiye yılbaşı konukları belli oldu. Bu kez Acun Ilıcalı'nın jüri koltuğunda Meryem Uzerli ile birlikte yer alacağı O Ses Türkiye ünlü konuklarıyla ekranlara geliyor.

"O Ses Türkiye" Yılbaşı Özel Programı

TV8 ekranlarında her yıl olduğu gibi bu yılbaşı gecesinde de "O Ses Türkiye Yılbaşı" özel programı yayınlanacak. Programda, Acun Ilıcalı bu kez jüri koltuğunda yer alacak. Yarışmada birbirinden iddialı isimler şarkılarını seslendirirken, jüri üyeleri gecenin birincisi olabilmek için en güzel şarkı söyleyen isimleri takımlarına katmak için mücadele edecek.

Yılbaşı Özel Konukları

"O Ses Türkiye" yılbaşı özel programının konukları arasında Evrim Alasya, Ceren Karakoç, Özge Özacar, Gizem Örge, Aslı Kalaç, İbrahim Büyükak, Yasemin Sakallıoğlu, Buse Meral, Özgü Devrim Özkan, Kerem Alışık, Şifanur Gül, Sarp Apak, Bengi Apak, Hazal Türesan, Esra Ruşan, Onur Gürçay, Gupse Özay ve Enis Arıkan gibi isimler yer alıyor. Bu konuklar, jüriyi etkilemek için şarkılarını seslendirecekler.

Jüri Üyeleri

"O Ses Türkiye" yılbaşı özel programının jüri üyeleri arasında Ebru Gündeş, Murat Boz, Meryem Uzerli ve Acun Ilıcalı bulunuyor. Programın moderatörlüğünü ise Beyazıt Öztürk üstleniyor.

Yayın Zamanı

"O Ses Türkiye Yılbaşı" özel programı, 31 Aralık saat 20:00'de TV8 ekranlarında yayınlanacak. Bu özel gece, müzik ve eğlencenin yanı sıra ünlü isimlerin performanslarıyla da renklenecek.

Editör: Samet Varol