Okan Buruk ile Davinson Sanchez sarılarak sahaya çıktı? Galatasaray teknik direktörü Buruk ile yeni transfer Sanchez'in ne konuştuğu merak edildi.

Okan Buruk'tan Davinson Sanchez Açıklaması

Galatasaray'ın teknik direktörü Okan Buruk, Şampiyonlar Ligi'nde oynanacak olan Kopenhag maçı öncesi basın toplantısında önemli açıklamalarda bulundu. Buruk, Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligi'nde tekrar yer almasının büyük bir değer taşıdığını belirtti. Ayrıca, bu sezonun gurur senesi olduğunu ve Galatasaray'ın en büyük hedefinin gruptan çıkmak olduğunu vurguladı.

Okan Buruk, oyuncular Zaha ve Sanchez hakkında da bilgi verdi. Zaha'nın çarşamba günkü maçta kadroya alınacağını ve oynayabilecek durumda olduğunu belirtti. Aynı şekilde, Sanchez'in de oynayabilecek oyunculardan biri olduğunu ifade etti. Buruk, "Tam kadro olarak hazırız. Bütün oyuncular çok değerli. O yüzden hepsini iyi bir şekilde hazırlayacağız." dedi.

Okan Buruk ayrıca, Kopenhag'ın çok iyi bir takım olduğunu ve son iki yılın kendi ligindeki şampiyonu olduğunu belirtti. Rakiplerinin koşu mesafesi ve agresifliğine cevap verilmesi gerektiğini vurgulayan Buruk, maçın sonuna kadar sabırlı olmanın önemine dikkat çekti.