Amerika Birleşik Devletleri’nde yaşayan ve son zamanlarda en çok merak edilen isimler arasında yer alan Tük fenomen Okan Serbes kimdir ne iş yapıyor? Okan Serbes kaç kilo boyu kaç? Okan Serbes sevgilisi var mı? Okan Serbes Instagram Hesabı? Okan Serbes YouTube Kanalı ? İştem merak edilen soruların tüm yanıtları haberimizde...

Okan Serbes kimdir?

Okan Serbes, Bulgaristan göçmeni bir aileye mensup olarak dünyaya geldi. Ailesi, 1992 yılında Türkiye'ye göç ettikten iki yıl sonra Bakırköy'de Okan dünyaya geldi. Genç yaşta sağlıklı bir yaşam tarzına ilgi duymaya başlayan Okan Serbes, spor yapmaya başladı. Sporun etkisiyle özgüveni arttı ve insanlara yardım etmek amacıyla 2 Şubat 2015'te YouTube kanalı açtı. Kanalında antrenman, beslenme, kişisel bakım ve giyim gibi çeşitli konuları ele alan videolar üretti.

Türkiye'de yaşarken model olarak da çalışan Okan Serbes, birkaç reklam filminde rol aldı. Ancak, Amerika'da daha büyük bir fırsat yakalayarak Green Card ile Amerika'ya taşındı. İlk dönemlerde Uber şoförü ve cankurtaran olarak geçimini sağladı, ancak YouTube'daki içerik üretimine devam etti. Zamanla, Orlando'da yaşayan Okan Serbes, serbesfilm adlı bir şirket kurdu ve düğün, spor, araba gibi çeşitli videolar üreterek yeteneklerini geliştirdi. Aynı zamanda YouTube takipçilerini de içerikle beslemeye devam etti.

Okan Serbes ne iş yapıyor?

Şu an bir Amerikan şirketinde QA Engineer olarak çalışan Okan Serbes, hafta sonları serbesfilme devam ediyor ve ayrıca Kaan ile @okaancars adlı YouTube kanalında araba incelemeleri yapıyor. Bu şekilde Amerika'da yaşam, spor ve çalışma hayatı gibi konuları takipçileriyle paylaşıyor.

Okan Serbes kaç kilo?

Fenomen Okan Serbes 95 kilodur.

Okan Serbes boyu kaç?

Okan Serbes'in boyu 187 cm'dir.

Okan Serbes kaç yaşında?

Okan Serbes 29 yaşındadır.

Okan Serbes sevgilisi var mı?

Okan Serbes, sevgilisi olup olmadığına dair kişisel hayatına dair herhangi bir açıklama yapmamıştır. 

Okan Serbes'in Vidoesu Viral Oldu

Türk fenomen Okan Serbes, sosyal medya platformlarında 700 binin üzerinde takipçisi bulunan bir isim olarak dikkat çekiyor. Üstsüz bir şekilde sokaklarda dolaşarak kaydettiği "Walking Down The Street (Sokak boyunca yürüyorum)" adlı video serisi ile tanınmaktadır. Bu videolarda, tanımadığı insanların kendisini gördüğü anda verdikleri ilginç tepkileri gizlice kaydetmekte ve bu içerikler, sosyal medyada viral olmayı başardı. Okan Serbes'in, eğlenceli ve sıradışı içerikleriyle büyük bir takipçi kitlesi elde etti.

Okan Serbes YouTube Kanalı

@OkanSerbes YouTube kanalına ulaşmak için tıkla 

Okan Serbes Instagram Hesabı

@OkanSerbes Instagram hesabına erişmek için tıkla

Twitch yayıncısı Yaren Çakar kimdir, kaç yaşında? Twitch yayıncısı Yaren Çakar kimdir, kaç yaşında?