Ata Demirer'in senaryosunu yazıp yönettiği ve başrolünde oynadığı Olanlar Oldu filmi, 7 Mayıs Pazar günü Star TV'de izleyicisiyle buluşacak. Filmin çekimleri ve oyuncu kadrosu merak ediliyor.

614B4E7486B24718A4B7Ccda

Olanlar Oldu Nerede Çekildi?

Olanlar Oldu filminin çekimleri İzmir'in Seferihisar ilçesine bağlı Sığacık'ta gerçekleşti. Filmde Sığacık'ın tarihi kalesi, Arnavut kaldırımlı sokakları, Teos Antik Kenti ve eşsiz Ege manzaraları da görülüyor.

Olanlar Oldu Oyuncu Kadrosu

Olanlar Oldu filminin oyuncu kadrosunda Ata Demirer'e Tuvana Türkay, Ülkü Duru, Salih Kalyon, Demet Akbağ, Ezgi Mola, Binnur Kaya, Yasemin Özilhan, Doğukan Manço ve Özgür Çevik gibi isimler eşlik ediyor.

Filmin Konusu

Filmde, Ege'nin bir sahil kasabasında yaşayan Zafer ve annesi Döndü Hanım'ın hikayesi anlatılıyor. Döndü Hanım, oğlu Zafer'in evlenmesini ve torun sahibi olmayı çok istiyor. Bu amaçla Zafer'e çeşitli gelin adayları bulmaya çalışıyor. Zafer ise bu duruma pek de istekli değil. Döndü Hanım'ın bulduğu gelin adaylarından biri olan Aslı ile Zafer arasında beklenmedik bir şekilde bir aşk filizleniyor. Fakat Aslı, Döndü Hanım'ın hayal ettiği gelin profiline pek uymuyor. Bu durum da komik olaylara yol açıyor.

Ünlü oyuncu Serpil Çakmaklı bugün 61 yaşında! İşte görenleri şaşırtan son hali Ünlü oyuncu Serpil Çakmaklı bugün 61 yaşında! İşte görenleri şaşırtan son hali