2023-2024 sezonunda yine şampiyonluk için kadro kurmasına rağmen erken haftada teknik direktör değişikliğine giden 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde Ahmet Yıldırım da özellikle deplasman maçlarına çare olamadı. Ordu ekibi, son olarak Karabük İdman Yurduspor deplasmanında golsüz beraberlikle ayrıldı.

Lig sonuncusu olan ve 52 Orduspor Futbol Kulübü maçı öncesinde dört futbolcuyu kadro dışı bırakarak bir oyuncusunu da gönderen Karabük İdman Yurduspor evinde berabere kaldı ve yedi maç sonra puanla tanıştı. 52 Orduspor Futbol Kulübü ise kağıt üzerinde kolay maçta iki puan bıraktı.

Maçın ardından Karabük ekibi puanını 5 yaparken, 52 Orduspor Futbol Kulübü ise 16 yaptı.

Stadyum: Dr.Necmettin Şeyhoğlu

Hakemler: Metin Ateş, Abdullah Melih Karaduman, Hakan Dursun, Tayfun Güz

Karabük İdman Yurduspor: Enes Çetin, Kerem Yorulmaz; Berkay Yılmaz, Tolga Mert Aslan, Yasin Özdemir, Talha Özcan, Emin Akyıldız, Mustafa Kayabaşı, Cenk Cengiz (Dk.73 Ahmet Enes Karataş), Yusuf Akbulut, Berkcan Cengiz (Dk.85 Berat Sebat) 

52 Orduspor Futbol Kulübü: Ersin Aydın, Hüseyin Güngör (Dk.89 Yiğit Tiryaki), Ahmet Baha Bilgin (Dk.58 Yunus Emre Duyan), Yalçın Eycan Kaya, Nazmi Candoğan, Muhammed Rıdvan Özdemir, Enes Yetim, İrfan Başaran, Nevzat Bilen (Dk.82 Emir Miray Köksal), Kadir Ari, Yusuf Mert Tunç (Dk.82 Eray Kotan)

Sarı Kartlar: Yusuf Akbulut, Mustafa Kayabaşı (Karabük İdman Yurduspor), Hüseyin Güngör, Yalçın Eycan Kaya (52 Orduspor Futbol Kulübü)

SAMET KARADAĞ