Milletvekili Şanlıtürk, 28 Mayıs’ta yapılacak olan 2. Tur Cumhurbaşkanlığı seçimleri için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a destek ziyaretleri kapsamında, üyesi olduğu Ordu Müteahhitler Birliği Derneği (OMDER)'de kahvaltı programında bir araya geldi.
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Ordu Milletvekili Naci Şanlıtürk, inşaat sektörünün sorunlarını çok iyi bildiğini belirterek OMDER Başkanı Fatih Titiz’e bu sorunların üstesinden beraber geleceklerini söyledi.
Dernek yönetim kurulu üyelerine ve dernek başkanı Fatih Titiz'e, karşılamaları ve hoş sohbetleri için teşekkür eden Şanlıtürk, özellikle pandemi sürecinde büyük sıkıntılara düşen inşaat sektörünün yeniden ayaklanması ve piyasada ki arz ve talebin dengede tutulabilmesi için her türlü destek ve katkıya hazır olduklarını ifade etti.
Birlik ve beraberlik içerisinden bu sektöründe sorunlarının üstesinden geleceklerini kaydeden Milletvekili Şanlıtürk, “Nalburundan müteahhidine varıncaya kadar konuya çok vakıf olduğum bu alanda da herkesin sorununu çözeceğimize buradan söz veriyorum. Kimsenin bu konuda endişesi ve şüphesi olmasın” dedi.
OMDER ziyaretinin ardından Altınordu Muhtarlar Derneğini de ziyaret eden Şanlıtürk, burada da muhtarların taleplerine kulak verdi. Seçim çalışmaları kapsamında sık sık muhtarlarla bir araya gelen Şanlıtürk, burada da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a yüksek oranda destek istedi.