2023-2024 sezonunda futbola yeniden dönerek Ordu 1.Amatör Lig ekibi Gülyalı Turnasuyuspor'da forma giyen ve stoper olarak başladığı futbolda bu sezon hücum hattında forma giyen Ömercan Keskin, Gülyalı Turnasuyuspor'un Galataspor ile oynadığı maçta gol sevinci yaşadı. Sağ kanata yapılan ortada zor bir vuruş yapan ve gol sevinci yaşayan Ömercan Keskin bu sezon gol sayısını altı yaparken attığı bu golle birlikte takımının Play-Off 3.Haftasında bir puan almasını sağladı. Ömercan Keskin, maçın ardından ise açıklamalarda bulundu.

Gülyalı-Turnasuyuspor-6

Gülyalı Turnasuyuspor'da hedefleri doğrultusunda inanmış, çalışmış ve mücadele eden bir ekip olduğunu söyleyen Ömercan Keskin ''Büyük Gülyalı Turnasuyuspor ailesi, taraftarlarından, futbolculara, yöneticilerinde, teknik ekibe ve sosyal medya danışanlarımıza kadar hepinizi çok seviyorum. Biz büyük bir aileyiz ve bir kez daha göstermiş oluyoruz ki hedefleri doğrultusunda inanmış, çalışmış ve mücadele eden bir ekip var. Sağda solda takımımız adına yapılan yorumlar 'onların takımı zayıf'', ''inişli çıkışlı halleri var, bunlardan birşey olmaz'' deyip algı yapmaya çalışanlar artık bizleri iyi izlesinler çünkü bizler yeni başlıyoruz. Kendime gelecek olursam daha çok çalışmam gerekiyor. Henüz net bir şekilde yüzde yüzümü bulmuş değilim.'' dedi.

turnasuyuspor-5

Ordu kamuoyunun Gülyalı Turnasuyuspor'u şampiyon adayı olarak göstermediğini ancak kendilerini bildiğini ve şampiyonluk hedefi olduklarını söyleyen Ömercan Keskin ''Temposu yüksek bir maç oynadık. İlk yarının son dakikalarında yediğimiz bir golle devreye geride girdik. Yediğimiz golün üzüntüsü elbette vardı ama içeride herkesin gözlerindeki hırsı görmeniz gerekiyordu ki sahaya çıktığımızda bu hırsı da sahaya yansıttık. Geride olduğumuz bir maçta gol atıp taraftarlarımızı ve takım arkaşlarınıza geri dönüş umutlarını fitillemek gerçekten mükemmel bir histi. Gol attığım için ayrıca mutluyum. Geri dönüş hikayesi yazamadık ama yenemiyorsan yenilmeyeceksin mottosuyla bir puanı almayı da başardık. Tüm taraftarlarımızın ayaklarına sağlık, bizi desteklemeye izlemeye devam etsinler. Onlar saha kenarındayken bizler daha güçlüyüz. Bu sene inşallah Ordu kamuoyu bizleri aday göstermese de bizler kendimizi biliyor ve şampiyonluk hedefinden bir gram sapmıyoruz. O sene bu sene diyor, şampiyon Gülyalı Turnasuyuspor diyorum.'' ifadelerini kullandı.

Editör: Samet Karadağ