2023-2024 sezonunda Ordu 1.Amatör Lig'de mücadele eden ve sezon başında göreve eski futbolcusu Ömür Yakışık'ı getiren Kumruspor'da normal sezonun bitmesine bir maç kaldı. Hafta sonunda bay geçecek olan, 17.haftada Korgan Belediyespor ile karşı karşıya gelecek ve ligin son haftasını yine bay geçecek Kumruspor, Korgan Belediyespor maçını kazanması halinde normal sezonu A Grubu'nda lider bitirecek. Matematiksel olarak Play-Off oynamayı garantileyen ancak ligi lider bitirmek isteyen Kumruspor'da antrenör Ömür Yakışık'tan açıklama geldi.

Kumruspor-8

Sezonun devre arasını lider bitirdikten sonra Spor52com ve Ordu Yorum Gazetesi'nden Samet Karadağ'a özel açıklamalarda bulunan Ömür Yakışık ''Hedefimiz ligin ikinci yarısını aynı arzuyla devam ettirmek ve hedeflerimize ulaşmak. Kumru futbol potansiyeli çok yüksek bir ilçe. Halk futbolu çok seviyor. Kreatif, bize bir şeyler katabilecek transferleri yapabilirsek hedeflerimiz çok daha farklı olabilir. Bekleyip göreceğiz. Taraftarlarımızı mutlu etmek istiyoruz. Benim hedefim tüm Kumruluların hayal ettiği o başarıları er ya da geç bir gün gerçekleştirmek.'' demişti.

Ömür Yakışık

Ligde kalan üç hafta tek maç yapacak olan ve bu maçı kazanması halinde lider olarak A Grubu'nu tamamlayacak olan Kumruspor'da antrenör Ömür Yakışık 'normal sezonun bitmesine ve verdiğimiz sözü tutmaya son bir hafta kaldı' açıklamalarını yaparak hedefe kilitlendiklerini söyledi.

SAMET KARADAĞ

Editör: Samet Karadağ