2023-2024 sezonunda Bölgesel Amatör Lig ekibi Ünye 1957 Spor forması giyen ve bu süreçte altı maçta sahaya çıkan Mehmet Can Küçükalioğlu, yeni sezonda takımdan ayrıldı. Ünye 1957 Spor'un yeni sezon öncesinde kaleci transferi yapmasıyla birlikte önceliği olan Ünye 1957 Spor ile olan yolculuğunun buraya kadar olduğunu belirten Mehmet Can Küçükalioğlu, takımdan ayrıldı. Ünye 1957 Spor formasını altı maçta giyen ve bu maçlarda beş gol yiyerek üç maçta kalesini gol kapatan  Mehmet Can Küçükalioğlu, takımdan ayrıldı.

1995 doğumlu Mehmet Can Küçükalioğlu sosyal medyadan yaptığı açıklamada ''Sezon sonundan bugüne kadar önceliğimi Ünye 1957 Spor olarak belirlemiştim, nasip değilmiş. Büyük Ünye 1957 Spor taraftarına, buraya geldiğim günden bu yana böyle büyük bir camianın bir parçası olmaktan dolayı gurur duydum. Sezon başında ligde kalmak olarak belirlenildiği hedefimizi en iyi yerde bitirmenin camiaya heyecan dolu umutlu yarınlar bırakmanın mutluluğunu ve gururunu yaşıyorum. Yolumuz buraya kadarmış.'' paylaşımını yaptı.

Teşekkürlerini ihmal etmeyen Mehmet Can Küçükalioğlu ''Her zaman yanımızda olan değerli Eray Erzanoğlu, Mustafa Acar, Ömer Açıkgöz ve onların yanında olan abilerime teşekkürlerimi sunuyorum. Ve büyük Ünye 1957 Spor taraftarına beni evimde gibi hissettiren, desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen taraftara çok teşekkür ediyorum. Kulübümüzde çalışanlara bize emek veren personelimize çok teşekkür ediyorum. Bu büyük camianın en kısa zamanda ait olduğu yerde görmek dileğiyle hakkınızı helal edin. Kalın sağlıcakla.'' açıklamasını yaptı.
 

Editör: Samet Karadağ