2023-2024 sezonunda Ordu 2.Amatör Lig'de B Grubu'nda mücadele eden Oney 52 Spor'da sezonun ilk yarısında oynanan yedi karşılaşmanın altısından takım galibiyetle ayrılmıştı. Ordu 2.Amatör Lig'de B Grubu'nda Ünye Futbol Kulübü ile aynı puanda yer alan ve ilk iki sırayı paylaşan Oney 52 Spor'da, son olarak oynanan ve 10-1 kazanılan Çaybaşı Belediyespor maçının ardından Oney 52 Spor Basın Sözcüsü Adem Çiçek açıklamalarda bulundu.

Oney 52 Spor 1200X780

Oney 52 Spor'da Basın Sözcüsü Adem Çiçek, deplasmanda oynanan maçta Çaybaşı Belediyespor cephesinin saha içi ve dışında yaptıkları misafirperverlikten dolayı özellikle Çaybaşı Belediyespor Başkanı ve tüm takıma teşekkür ederken ''Kulubümüz ve takımımız adına Çaybaşı Spor başkanına ve takımına ev sahipliği ve dostluğundan dolayı teşekkür ederiz ülkemizin ve futbolumuzun her zaman böyle başkanlara ihtiyacı vardır. Her zaman futbol kazanmaz bu gün dostluk centilmenlik kazandı'' dedi.

Bu sezon Ordu 1.Amatör Lig hedefi olan Oney 52 Spor, sezonun ikinci yarısının ilk haftasında Fatsa'da oynayacağı Dolunayspor maçı hazırlıklarını sürdürüyor.