Onur Saylak öldü mü? Onur Saylak yaşıyor mu? Detayları okuyacağınız haberimizde..

Onur Saylak Kimdir

12 Eylül 1977 Ankara'da doğdu Onur Saylak. Eğitim hayatına Orta Doğu Teknik Üniversitesi Fizik Bölümü'nde başlasa da daha sonra yönünü değiştirerek Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü'ne geçiş yapmış. Üniversite yıllarında iletişim ve sanatın içinde kendine yer bulmuş, özellikle Tiyatro Topluluğu'nda aktif rol almış.

Bilkent Üniversitesi'nde tiyatro eğitimi alırken, profesyonel sahne deneyimini Ankara Devlet Tiyatroları ve Bilkent Tiyatrosu'nda yaşamış. Ayrıca TED Koleji'nde tiyatro yönetmenliği yapmış bir yetenek. 2003'te TRT 2'de gençlere yönelik "Hadi Gidelim" programını sunarak televizyon dünyasına adım atmış.

2010'da rol aldığı "Gönülçelen" dizisinde eski eşi Tuba Büyüküstün ile başrollerde yer almış. Sinema dünyasında da varlık gösteren Saylak, 2013 yapımı "Mavi Dalga" ile adından söz ettirmiş ve Antalya Film Şenliği'ndeödüller kazanmış.

Onur Saylak Öldü Mü, Yaşıyor Mu

Onur Saylak öldü haberleri sosyal medyada yayınlandı fakat bu haberler gerçeği yanıstmamaktadır. Onur Saylak'ın sağlık durumu oldukça yerindedir.

2014 ve 2015 yıllarında dizi ve film projelerinde yer alırken aynı zamanda kendi yapım şirketi olan "B.i.t arts"ı kurmuş. 2016'da Halit Ergenç ve Bergüzar Korel ile birlikte rol aldığı "Vatanım Sensin" ile ekranlarda boy göstermiş.

2018'de "Şahsiyet" dizisinin yönetmenliğini üstlenen Saylak, Hakan Günday'ın aynı adlı romanından uyarlanan "Daha" adlı filmle de dikkatleri üzerine çekmiş. Özel hayatında ise senarist Filiz Alpgezmen ile yaptığı kısa evlilik dönemi bulunuyor.