2023-2024 sezonunda Ordu 1.Amatör Lig'de üç takımın küme düşeceği açıklanırken C Grubu'nda sezon bitmeden ligden çekilen Ordu Gücü Futbol Kulübü küme düşen ilk takım olmuştu. Ordu 1.Amatör Lig'de sezon başında açıklanan formatta lig bitiminde son iki sırada yer alan takımların Play-Out oynayacağı açıklanırken, A Grubu'nda Kirazlimanıspor ile Mesudiyespor, B Grubu'nda ise Çatalpınarspor ile Çamaşspor gruplarını son iki sırada tamamlayan takımlar olmuştu.

kirazlimanıspor kumruspor

Ordu 1.Amatör Lig'de geçen sezon Play-Off oynamayı son maçta kaçıran Kirazlimanıspor'un bu sezon küme düşme ihtimali devam ederken, sezon başından bu yana kadro kurma konusunda sıkıntılar yaşayan Mesudiyespor'da küme düşme adayı oldu. Kirazlimanıspor ile Mesudiyespor arasındaki Play-Out mücadelesi 18 Şubat Pazar günü saat 13:30'da Karşıyaka Spor Tesisleri 2 Nolu Saha'da oynanacak.

Doğasporr-Çamaşspor

B Grubu'nda yer alan ve ligin başından kötü sonuçlarla bir türlü alt sıralardan kurtulamayan Çatalpınarspor ile Play-Off hedefi koyan ancak kadroyu koruyamayan Çamaşspor kümede kalma maçında rakip oldu. Çatalpınarspor ile Çamaşspor arasındaki mücadele 18 Şubat Pazar günü saat 14:30'da Fatsa Ek Saha'da oynanacak.

Editör: Samet Karadağ