Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’nın  01.12.2023 tarih ve   2676 sayılı onayı ile Ordu Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü vekili olarak atanan Harun Tan’ın asaleten ataması yapıldı.

İşte atama sonuçları...

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Kadının Statüsü Genel Müdürü Gülser Ustaoğlu görevden alındı.

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığında açık bulunan Şehit Yakınları ve Gaziler Genel Müdürlüğüne Muharrem Kurt, Hukuk Hizmetleri Genel Müdürlüğüne Özge Aydiş Toy getirildi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığına yönelik alınan atama ve görevden almalara ilişkin kararlar, Resmi Gazete'de yayımlandı.

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Samsun İl Müdürlüğüne Tekin Balcı, Amasya İl Müdürlüğüne Mersin İl Müdürü Veysel Topkaya, Bitlis İl Müdürlüğüne Vefa Akdoğan, Çorum İl Müdürlüğüne Sahit Aydın, Elazığ İl Müdürlüğüne Ömer Faruk Ergün, Hakkari İl Müdürlüğüne Abdulhalim Ünalan, Kahramanmaraş İl Müdürlüğüne Müslüm Ferdi Bozkurt, Kastamonu İl Müdürlüğüne Harun Köksalan, Malatya İl Müdürlüğüne Ali Sait Çeçen, Manisa İl Müdürlüğüne Mustafa Kılıç, Mersin İl Müdürlüğüne Naci Yılmaz, Muğla İl Müdürlüğüne Isparta İl Müdürü Yakup Kütük, Muş İl Müdürlüğüne Ahmet Kırtay, Ordu İl Müdürlüğüne Sivas İl Müdürü Harun Tan, Sivas İl Müdürlüğüne Özgür Kırmızıtaş, Samsun İl Müdürlüğüne Bayburt İl Müdürü Kemal Gümrükçü, Şırnak İl Müdürlüğüne Salih Kaya, Tokat İl Müdürlüğüne Kıymet Boztaş, Yozgat İl Müdürlüğüne Arif Topal ve Zonguldak İl Müdürlüğüne Mehmet Türkmen Köse atandı. Rize İl Müdürü İdris Altuntaş, görevden alındı.

Harun Tan Kimdir?

1965 Sivas doğumlu olan Harun TAN ilk, orta ve lise öğrenimini Sivas’ta, yükseköğrenimini Selçuk Üniversitesi Fransız Dili ve Edebiyatı bölümünde 1993 yılında tamamladı. Askerlik hizmetini Kilis Öncüpınar Hudut karakolunda Yedek Subay olarak ifa etti. İş hayatına Turizm sektöründe başlayıp 1993-1994 yılları arasında Turizm rehberliği görevini yürüttü. 1996-2014 yılları arasında Milli Eğitim Bakanlığında 18 yıl Sınıf öğretmenliği yaptı. 2014-2015 yılları arasında Sivas İl Milli Eğitim Müdürlüğü Özel Büroda Özel Kalem Müdürlüğü görevini yürüttü. 01.04.2015 tarihinden itibaren Sivas İl Milli Eğitim Müdürlüğünde Müdür Yardımcılığı görevini ifa etti bu süre zarfında bir seneyi aşkın bir süre Destek Hizmetleri bölümü, iki seneye yakın bir süre ise Genel Koordinatörlük Özel Büro ve Özel Öğretim bölümü işlerini yürüttü, koordinatörlük süresi boyunca bütün bölümlerle ilgilendi.

  01.12.2023 tarih ve   2676 sayılı onayı ile Ordu Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü V. Olarak atandı. haber merkezi

Editör: Soner Özdemir