Ordu'da Amatör Spor Kulübü Federasyon Yönetim Kurulu Seçimli Genel Kurul tarihini açıkladı. Mevcut Başkan Metin Kır'ın yeniden aday olmasının beklendiği Ordu Amatör Spor Kulübü Federasyon Seçimli Genel Kurulu öncesinde daha önce Ordu Futbol İl Temsilcisi olan Ali Osman Osma da adaylığını resmi olarak koyan isim olmuştu. Geçen sezondan bu yana beklenen Ordu Amatör Spor Kulübü Federasyon Seçimli Genel Kurul tarihi resmen açıklandı.

Ordu Amatör Spor Kulübü Federasyon Yönetim Kurulu'ndan Seçimli Genel Kurul tarihi hakkında ''Ordu Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’nun 17. Olağan Genel Kurul Toplantısı 22.06.2024 tarihinde saat 13.00’de Durugöl, Org. İbrahim Fırtına Blv. No:128, 52200 Ordu Merkez/Ordu (Başpehlivan Recep Kara Spor Salonu) adresinde; çoğunluk sağlanamadığı veya ertelendiği takdirde aynı adreste 29.06.2024 tarihinde saat 13.00’de aynı adreste çoğunluk aranmaksızın yapılmasına, üyelere ASKF resmi internet sitesinden duyurulmasına ve aşağıdaki gündem maddelerine göre yapılmasına oybirliği ile karar altına alınmıştır.'' açıklaması yapıldı.

Ordu Amatör Spor Kulübü Federasyon Seçimli Genel Kurulu'na katılım sağlayacak olan delegelerin yanlarında nüfus cüzdanı, ehliyet veya pasaport gibi belgeleri bulundurmaları gerektiği bilgisi de verildi.
 

Editör: Samet Karadağ