Ordu sporunun merakla beklediği Ordu Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Başkanlığı seçimi 22 Haziran Cumartesi günü gerçekleşmişti. Ordu'nun Altınordu İlçesi'ndeki Başpehlivan Recep Kara Spor Salonu'nda düzenlenen Ordu Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Olağan Seçimli Genel Kurulu öncesinde mevcut başkan Metin Kır yeniden başkan olurken, Kır ve yönetim kurulu üyeleri seçim sonrasında ziyaretlerini hızlandırdı.

Metin Kır-4

Ordu Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Başkanı Metin Kır ve Yönetim Kurulu üyeleri, son olarak Altınordu Belediye Başkan Yardımcısı Bahadır Baş'ı ziyaret etti. Yapılan ziyarette özellikle Ordu'nun Altınordu İlçesi'nde yer alan amatör spor kulüplerinin ihtiyaçları konusunda fikir alışverişi yapıldı.

Ordu Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Başkanı Metin Kır yaptığı açıklamada ''Altınordu Belediye Başkan Yardımcısı Sayın,Bahadır Baş’ı makamında ziyaret ettik. Görüşmede, sporun Altınordu ilçemizdeki gelişimi ve amatör spor kulüplerinin ihtiyaçları üzerine verimli bir fikir alışverişinde bulunduk. Spora verecekleri destek ve sundukları iş birliği fırsatları bizleri memnun etti. Sporun yaygınlaşması ve gençlerimizin daha fazla sporla iç içe olmaları için birlikte çalışmaktan büyük mutluluk duyacağız. Bu sıcak karşılama ve değerli paylaşımları için kendilerine teşekkür ediyorum.'' dedi.

Editör: Samet Karadağ