Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. M. Hilmi Güler, 4 buçuk yıllık görev süresinde ne daire başkanlarını ne de şube müdürlerini belirleyebildi.

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. M. Hilmi Güler, 4,5 yıllık görev süresince 4 genel sekreter, 10 genel sekreter yardımcısı, 61 daire başkanı ve 100’de şube müdür değiştirdi.

31 Mart 2024 tarihinde gerçekleşecek yerel seçimlere yaklaşık 4 ay gibi bir süre kala Ordu Büyükşehir Belediyesinin a takımı hala kurulamadı.

Yeniden aday olmak istiyor

Yeniden Belediye Başkanı adayı olmak için yoğun çaba sarf eden ve Ankara’da da mesai yapan Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. M. Hilmi Güler, Orduluları yönettiği ana kadroda rekor sayıda değişiklik yapması gözlerden kaçmadı.

61 daire başkanı değişti

Başkan Hilmi Güler, Ordu’yu yönettiği Daire Başkanlığı kadrosunda 4 buçuk yıl boyunca 61 kez değişiklik yaptı. Neredeyse herkes her dairenin başına bir kez geçti.

Şube müdürleri yerinde durmadı

Başkan Güler 61 Daire Başkanının yanı sıra bu süre zarfında 100 şube müdürünü de değiştirdi. Belediyede kadro bir türlü oturmazken vatandaştan da kopuk bir yönetim sergiledi. Haber merkezi

OBB kendi yaptığı kaçak yapıyı yıkmadı OBB kendi yaptığı kaçak yapıyı yıkmadı