Ordu Büyükşehir Belediyesinde dün itibariyle daire başkanlarını değişti. Peki, Bilgi İşlem Dairesi Başkanı Engin Yılmaz'ın yerine atanan Hakan Ekmekci Kimdir? İşte detaylar...

Ordu Büyükşehir Belediyesi Bilgi İşlem Dairesi Başkanı Hakan Ekmekci Kimdir?

Ünye doğumlu olan Hakan Ekmekci, Ordu Büyükşehir Belediyesi'nde yeni bir göreve atanarak dikkatleri üzerine çekti. 17 Temmuz 1990 doğumlu olan Ekmekci, kariyerine Ünye'de başladı ve eğitim hayatını da bu şehirde tamamladı. Ordu Üniversitesi Meslek Yüksekokulu'ndan Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünden mezun olduktan sonra Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi bölümünde eğitimini tamamladı.

2015 - 2020 yılları arasında Ordu Büyükşehir Belediyesi'nde Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı'na bağlı Bilgi Teknolojileri Şube Müdürlüğü'nde görev yapan Ekmekci, 24 Ocak 2020 tarihinden itibaren Bilgi Teknolojileri Şube Müdürlüğü görevini üstlendi.

Mayıs 2024 itibariyle, Hakan Ekmekci, Ordu Büyükşehir Belediyesi Bilgi İşlem Dairesi Başkanı olarak atanmıştır. Bu yeni göreviyle birlikte, şehrin teknoloji ve bilgi sistemleri alanındaki gelişimine katkı sağlamayı hedefliyor.

Evli ve bir çocuk babasıdır.

Ordu Büyükşehir Belediyesi’nde İnsan Kaynakları Dairesi Başkanı Nadide Zorlu Kimdir? Ordu Büyükşehir Belediyesi’nde İnsan Kaynakları Dairesi Başkanı Nadide Zorlu Kimdir?