2023-2024 sezonunda TFF Kadın Futbol 3.Ligi'nde Ordu'yu 52 Yalıköyspor, Ordu Gücü Futbol Kulübü ve Ordu Pars Spor Kulübü temsil ederken, Ordu Gücü Futbol Kulübü ile Ordu Pars Spor Kulübü sezonun ilk yarısını ilk iki sırada tamamlamıştı. Geçen sezon Play-In oynayan ve yeni sezon öncesinde de hedef koyan ancak bunları sahaya yansıtamayan 52 Yalıköyspor ise ligde sezonun ilk yarısını galibiyet alamadan son sırada tamamlayan takım olmuştu.

Pars-Spor-Kulübü-1

52 Yalıköyspor bu sezon iç saha maçlarını Fatsa Ek Sahası'nda oynarken hafta sonu Ordu Pars Spor Kulübü ile oynayacağı mücadeleyi ise Perşembe İlçe Sahası'nda oynayacak. 52 Yalıköyspor ile Ordu Pars Spor Kulübü arasında sezonun ilk yarısında Karşıyaka Spor Tesisleri'nde oynanan mücadeleyi Ordu Pars Spor Kulübü 4-1 kazanmıştı. İki takım bu sezon ikinci kez karşı karşıya gelecek ve farklı hedefler doğrultusunda sahaya çıkacak.

52 yalıköy-1

52 Yalıköyspor ile Ordu Pars Spor Kulübü arasındaki 3.Lig 8.hafta mücadelesi 17 Mart Pazar günü saat 12:00'de Perşembe İlçe Sahası'nda oynanacak.
 

Editör: Samet Karadağ