Ordu Devlet Hastanesi Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Ünitesi; ozon tedavisi, mezoterapi, kupa uygulamaları ile vatandaşlara hizmet verecek.

Açılış programına Ordu İl Sağlık Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Dursun Tüzün, Ordu Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Eser Uyanık ve sağlık yöneticileri katıldı.

Geleneksel Tıp Ordu 1

Uzm. Dr. Eser Uyanık'tan ünite hakkında detaylı bilgi alan İl Sağlık Müdürü Dursun Tüzün, "Vatandaşlarımızın kaliteli ve alternatif sağlık hizmetlerine ulaşımına yatırım yapmaya devam edeceğiz. Bu konuda yapacağımız her yatırımın temelinde Ordulu vatandaşlarımızın Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp uygulamalarını dahi hastanemizde işinin ehli doktorlarımızın elinden almaları bulunmaktadır. Bu hizmeti vatandaşlarımıza kazandırmakta emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyor ve ünitemizin vatandaşlarımıza hayırlı olmasını diliyorum." diye ifade etti.

Geleneksel Tıp Ordu 2

Ordu Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Eser Uyanık "Öncelikle böyle bir hizmeti Ordulu vatandaşlarımıza kazandırmanın sevinci ile katılım gösterip bu özel günümüzde bizi yalnız bırakmayan başta Sağlık Müdürümüze ve değerli sağlık yöneticilerimize teşekkür ediyorum." dedi.

“Şekerli ve Şuruplu İçecekler Sağlık Problemlerine Yol Açabilir” “Şekerli ve Şuruplu İçecekler Sağlık Problemlerine Yol Açabilir”

Editör: Merve Tepecik