2023-2024 sezonunda Kadın Futbol 3.Ligi'nde mücadele eden ve uzun süre ligi lider götürmesine rağmen son haftada Ordu temsilcisi Ordu Pars Spor Kulübü'ne geçilerek ligi ikinci tamamlayan Ordu Gücü Futbol Kulübü, Play-Off oynama hakkı kazanmıştı. Ordu Gücü Futbol Kulübü'nde son maçta takımın başında teknik direktör olarak başkan Reyhan Güler çıkarken, Play--Off'taki rakip ise belli oldu. Ordu ekibi Adana temsilcisi 1939 Güney Yıldızı Spor ile eşleşirken rakibi ile bugün karşı karşıya gelecek.


Grup etabında 3.Grup'ta mücadele eden Ordu Gücü Futbol Kulübü Kulübü oynadığı 12 maçta 11 galibiyet ve 1 mağlubiyet almıştı. Ordu Gücü Futbol Kulübü ile Play-Off'ta karşı karşıya gelecek olan 1939 Güney Yıldızı Spor ise grup sürecinde 5.Grup'ta mücadele ederken 12 maçta 11 galibiyet alarak aynı şekilde 33 puan toplamıştı. İki takım kritik Play-Off maçı içi için müsabakanın oynanacağı Elazığ'da maç saatini beklemeye başladı.

Ordu Gücü Futbol Kulübü ile 1939 Güney Yıldızı Spor arasındaki Play-Off mücadelesi bugün saat 15:00'te Elazığ Gençlik Merkezi Sentetik Saha'da oynanacak.