2023-2024 sezonunda TFF Kadın Futbol 3.Lig'de hedefini mutlak şampiyonluk olarak belirleyen ve yaptığı transferlerle bu hedefini açıkça belli eden Ordu Gücü Futbol Kulübü'nde transferler devam ediyor. Ordu Gücü Futbol Kulübü bu sezon oynadığı tüm maçlarını kazanırken işini şansa bırakmak istemiyor. Ordu Gücü Futbol Kulübü, Kadınlar 1.Lig'de mücadele eden ve sezonu tamamlayan Samsun Yabancılar Pazarıspor'dan 2001 doğumlu Havanur Balcı ve 2004 doğumlu Sevim Zehra Şeker'i transfer etti ve 2005 doğumlu Sudenaz Kaya ile de prensipte anlaşmaya vardı.

Havanur

Havanur Balcı Kimdir ?

Futbola Samsun Yabancılar Pazarıspor'da başlayan ve şu ana kadar başka takımda forma giymeyen 23 yaşındaki savunma oyuncusu Havanur Balcı, bu sezon şu ana kadar Samsun ekibinde 1.Lig'de 16 maça çıkmıştı. Kariyerinde ilk kez 2018-2019 sezonunda 2.Lig'de forma giymeye başlayan ve Samsun ekibi ile lig terfisi sevinci yaşayan Samsun doğumlu savunma oyuncusu şu ana kadar Kadın Futbol Ligleri'nde 70 maçta sahaya çıktı.

Sevim Zehra

Sevim Zehra Şeker Kimdir ?

Rize Yeşilçayspor'da futbola başlayan ve 2021-2022 sezonunda Çaykur Rizespor'a transfer olan Sevim Zehra Şeker, 1.5 sezondur ise Samsun Yabancılar Pazarıspor forması giyiyordu. Sevim Zehra Şeker bu sezon 1.Lig'de Samsun Yabancılar Pazarıspor formasıyla 15 maça çıkarken bu maçlarda 2 gol atmıştı. Kadın Futbol 3.Ligi'nde daha önce Rize Yeşil Çayspor forması giyen Sevim Zehra Şeker, kariyerinde 1. ve 3.Lig'de sahaya çıktığı 37 maçta 5 kez gol atma sevinci yaşadı.

Editör: Samet Karadağ