Ordu'da her yıl düzenlenen ve Kurumların büyük heyecanla beklediği turnuva olan Kurumlararası Voleybol Turnuvası'nda final maçı oynandı. 14 takım ve 130 sporcu ile bu sezon düzenlenen ve kıyasıya maçlarla heyecanın üst seviyelere taşındığı turnuvada final maçı oynandı. Ordu'nun Altınordu İlçesi'nde yer alan Atatürk Kapalı Spor Salonu'nda Ordu İl Emniyet Müdürlüğü ile Kabadüz İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü arasında final maçı oynandı. Final maçında ise 3-1 kazanan Ordu İl Emniyet Müdürlüğü şampiyon oldu.

Final karşılaşması, Ordu Valisi Muammer Erol, Ordu Milletvekili Naci Şanlıtürk, Kabadüz Kaymakamı Mehmet İlgen, Kabadüz Belediye Başkanı Yener Kaya, , İl Emniyet Müdürü Atilla Aksoy,  İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Fatih Vargeloğlu, Gençlik ve Spor İl Müdür Vekili Fatih Azgı, Kabadüz İlçe Milli Eğitim Müdürü Hakan Uzunçakmak ile birlikte birçok kurum personeli ve vatandaşın katılımıyla gerçekleşti.  Ordu İl Emniyet Müdürlüğü takımı, gösterdiği üstün performansla şampiyonluk kupasını kaldırırken, turnuvada sergilenen fair-play ruhu da takdir topladı. Sporun birleştirici gücünü bir kez daha gösteren bu etkinlik, şehirdeki kurumlar arasındaki dostluğun ve dayanışmanın önemini bir kez daha vurguladı.

Turnuva sonunda yapılan ödül töreninde, dereceye giren takımların sporcularına ödülleri protokol üyeleri tarafından takdim edilerek ve başarıları tebrik edildi. 
 

Editör: Samet Karadağ