Ordu İl Hakem Kurulu Başkanı ve aynı zamanda Ampute Futbol Merkez Hakem Kurulu Başkanı olan Kahraman Minnet, yeni dönemde Ordu İl Hakem Kurulu Başkanı olmayacağını belirtmişti.  2023 yılının Ekim ayında duygusal bir veda mesajı yayımlayan Kahraman Minnet, verdiği kararın özellikle Merkez Hakem Kurulu'nun 15 ve 16.maddesinin uygulanacak olmasından kaynaklı olarak bu kararı aldığı öğrenilmişti. Kahraman Minnet, İl Hakem Kurulu Başkanlık görevini ise İl Hakem Kurulu Başkan Vekili Altan Serkan Yılmaz’a devretti.

kahraman minnet

Düzenlenen akşam yemeğinde Kahraman Minnet ve Ordu İl hakemleri bir araya gelirken yemekten sonra yapılan törenin ardından İl Hakem Kurulu Başkan Vekili Altan Serkan Yılmaz’a devretti. Yapılan törende Başkan Minnet birlik beraberlik ve dayanışma duygusuna vurgu yaptı. Camianın yıllardır kaoslardan ve çatışmalardan çektiğini 8 yıllık özverili çalışmalarla bunların aşıldığını belirtti. Yeni İl Hakem Kurulu Başkanı Altan Serkan Yılmaz, ''Kahraman Minnet başkanımızın liderliğinde Ordu Hakemliği için mesai mefhumu tanımadan yaptığı çalışmalarla birlikte güzel işlere imza attık. Bu bir bayrak yarışı, isimler gelip geçici olsa da biz yine Kahraman başkanın desteği ile bu ilde birlik ve beraberlik içerisinde yükselen çıtayı daha da yükseğe çıkarmak adına çalışacağız'' dedi.

Kahraman Minnet görevini İl Hakem Kurulu Başkan Vekili Altan Serkan Yılmaz’a devretti ancak görev devri sonrasında yapılan birçok ziyarette Ordu İl Hakem Kurulu yeni başkanı ve yönetim kurulunu yalnız bırakmayarak ziyaretlerde yer aldı.

SAMET KARADAĞ

Editör: Samet Karadağ