Ordu'da geleneksel halı saha futbol turnuvalarından bir tanesi olan ve 2024 yılında da 26 takımın katılımı ile başlayan Ordu Kurumlararası Halı Saha Futbol Turnuvası'nda final vakti geldi. TFFHGD Ordu Şubesi Başkanlığı tarafından düzenlenen 2024 Kurumlararası Halı Saha Futbol Turnuvası final maçı 112 Acil Sağlık Hizmetleri ve Altınordu Belediyesi arasında 12 Haziran Çarşamba günü saat 20:00'de Cumhuriyet Yerleşkesi'nde Sağra Fabrikası yanındaki futbol Sahası'nda oynanacak.


2024 Kurumlararası Halı Saha Futbol Turnuvası'nda A Grubu'nda yer alan Altınordu Belediyesi ile C Grubu'nda yer alan 112 Acil Sağlık Hizmetleri önce grup maçlarında ardından ise Play-Off maçlarında rakiplerini geride bırakmıştı. Altınordu Belediyesi Yarı Final maçında İtfaiye'yi yenerek finale çıkarken, 112 Acil Sağlık Hizmetleri ise Gece Kartalları'nı 4-0 yenerek finale adını yazdırmıltı.

112 Acil Sağlık Merkezi ile İtfaiye arasındaki karşılaşma ile başlayan turnuvada ilk maçında santrayı Ordu Valisi Muammer Erol ve Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Sayın Celal Tezcan yaparken, 12 Haziran'da oynanacak olan final maçında da karşılaşmanın ardından protokol katılımı ile kupa töreni yapılacak.

Editör: Samet Karadağ