2023-2024 sezonunda Kadın Futbol 3.Ligi'nde mücadele eden ve ilk kez katıldığı ligde grubunu lider bitiren Ordu Pars Spor Kulübü, Play-Off oynama hakkı kazanmıştı. Ordu Pars Spor Kulübü'nün Play-Off müsabakaları öncesinde ise rakibi belli oldu. Tarafsız sahada oynanacak olan ve Başkent Ankara olarak belirlenen Play-Off maçları öncesinde Ordu Pars Spor Kulübü'nün rakibi Şanlıurfa Gençlikspor oldu. Ordu Pars Spor Kulübü, rakibi ile karşı karşıya geleceği maç ertelendi.

Pars-Spor-Kulübü-1

Grup etabında 3.Grup'ta mücadele eden Ordu Pars Spor Kulübü oynadığı 12 maçta 11 galibiyet ve 1 mağlubiyet almıştı. Ordu Pars Spor Kulübü ile Play-Off'ta karşı karşıya gelecek olan Şanlıurfa Gençlikspor ise grup sürecinde 5.Grup'ta mücadele ederken 12 maçta 8 galibiyet, 1 beraberlik ve 3 mağlubiyet almıştı. İki takım arasında 14 Mayıs'ta oynanması gereken karşılaşma ise 17 Mayıs'ta oynanacak.

Ordu Pars Spor Kulübü ile Şanlıurfa Gençlikspor arasındaki Play-Off mücadelesi 17 Mayıs Cuma günü saat 15:00'ta Ankara Gölbaşı Mogan 2 Nolu Saha'da oynanacak.