Geçen hafta Ordu derbisinde Ordu Gücü Futbol Kulübü karşısında 3-0 kazanarak hem rakibine bu sezonun ilk mağlubiyetini tattıran hem de ikili averajda üstün duruma geçen Ordu Pars Spor Kulübü, bugün Erzincan deplasmanında sahaya çıkıyor. Bu sezon ilk kez 3.Lig'de yer alan Ordu Pars Spor Kulübü, Erzincan deplasmanına ise farklı bir heyecanla gitti.  Ordu Pars Spor Kulübü, deplasmanda kazanması halinde puanını 24 yapacak ve zirve ile puanını eşitleyerek ikili averajda üstün olduğu için haftayı lider kapatacak.


Ligde şu ana kadar oynadığı 8 maçta 7 galibiyet ve 1 mağlubiyet alarak 21 puan toplayan Ordu Pars Spor Kulübü, Erzincan Gençlerbirliği Gençlik ve Spor maçını da kazanmak istiyor.  Erzincan Gençlerbirliği Gençlik ve Spor ile Ordu Pars Spor Kulübü arasında sezonun ilk yarısında Ordu'da oynanan maçı ise Ordu Pars Spor Kulübü 5-0 kazanmıştı. Erzincan temsilcisi Erzincan Gençlerbirliği Gençlik ve Spor ligde şu ana kadar 7 puan toplayabildi.

Erzincan Gençlerbirliği Gençlik ve Spor ile Ordu Pars Spor arasındaki kritik mücadele bugün saat 12:00'de Erzincan Ülkü Spor Tesisleri'nde oynanacak.