2023-2024 sezonunda A Takım faaliyetlerine start veren ve Kadın Futbol 3.Ligi'nde yer alan Ordu Pars Spor Kulübü, ilk yarının bitmesinin ardından erteleme maçında sahaya çıktı. Ligde beşinci haftada oynaması beklenen ancak ertelenen Rize Yeşil Çayspor ile Ordu Pars Spor Kulübü arasındaki mücadele Rize'de oynandı. İki takımın maçını izlemeye gelen futbolseverler bu süreçte altı gol izleme keyfine erişti ve maçı Ordu ekibi rahat kazandı.


Ligde son maçında Erzincan Gençlerbirliği Gençlik ve Spor'u evinde beş golle geçen Rize Yeşil Çayspor, Ordu Pars Spor Kulübü karşısında ise direnç gösteremedi. Bu sezon sadece Ordu Gücü Futbol Kulübü'ne kaybeden  Ordu Pars Spor Kulübü erteleme müsabakasında Rize'de Rize Yeşil Çayspor ile oynadığı maçta da kazanmayı başardı ve bu sezon beşinci galibiyetini aldı. Ordu Pars Spor Kulübü beşinci galibiyetini beş golle alırken ligde ikinci sıraya yükseldi.


Ordu Pars Spor Kulübü sezonun ikinci yarısının ilk maçını ise Ordu derbisinde 52 Yalıköyspor ile oynayacak. Sezonun ilk yarısında oynanan maçı Ordu Pars Spor Kulübü 4-1 kazanmıştı.

Editör: Samet Karadağ