Rektörlük makam odasında gerçekleştirilen protokol imza töreninde, protokol imzaları Ordu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Orhan Baş, TOBB Ordu Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Bahar Alagöz ile TOBB Ordu Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Emrah Baş tarafından atıldı.

Rektör Prof. Dr. Orhan Baş imza töreni sonrası yaptığı konuşmada “Bugün üniversitemiz ile TOBB Ordu Kadın Girişimciler Kurulu ve TOBB Ordu Genç Girişimciler Kurulu arasında kadın ve gençlerimizin topluma katkı sağlaması ve sürdürülebilir kalkınma amaçları kapsamında gerçekleştirilecek projeler üzerine bir protokol imzaladık. İmzaladığımız bu protokollerin kurumlarımız adına hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

Orhan Baş

Ordu Üniversitesi’nde girişimcilik ekosisteminin artırılmasına yönelik çalışmalar yürütülmesinin amaçlandığı protokol ile toplumsal kalkınma ve sürdürülebilir kalkınma amaçları çerçevesinde ortak projeler düzenlenmesi hedefleniyor. Sürdürülebilir kalkınma amaçlarının tanınırlığının artırılması noktasında faaliyetler gerçekleştirilmesi, ulusal ve uluslararası fonlara yönelik ortak projeler hazırlanması ve bu kapsamda ortak eğitimler, atölye çalışmaları, yarışmalar ve paneller düzenlenmesi de planlanıyor.

Haber merkezi

Ordu Üniversitesi ve Karabük Üniversitesi Arasında Protokol İmzalandı Ordu Üniversitesi ve Karabük Üniversitesi Arasında Protokol İmzalandı

Editör: Merve Tepecik