2023-2024 sezonunda mücadele ettiği TFF 3.Lig'de sezonun ikinci yarısında oynadığı dört maçın dördünü de kazanarak son bir ayın en formda takımı olarak dikkat çeken 52 Orduspor Futbol Kulübü, İzmir deplasmanında oynayacağı Aliağa Futbol A.Ş. maçına hazırlanıyor. Teknik Direktör Ahmet Yıldırım gözetiminde hazırlıklarını sürdüren ve Ordu'daki hazırlık sürecinin sonuna gelen 52 Orduspor Futbol Kulübü'ne Ordu Valisi Muammer Erol da erken final niteliği taşıyan maç öncesinde başarılar diledi.

Ahmet Yıldırım-3

52 Orduspor Futbol Kulübü'nün Gülyalı'da antrenmanını ziyaret eden Ordu Valisi Muammer Erol, 52 Orduspor Futbol Kulübü yönetim kurulu üyeleri, teknik ekip ve futbolcularla bir araya geldi. 52 Orduspor Futbol Kulübü'nün İzmir deplasmanı öncesinde Ordu'daki son antrenmanı öncesinde hem teknik heyet hem de futbolcularla kısa bir konuşma gerçekleştiren Muammer Erol daha sonra ise 52 Orduspor Futbol Kulübü yönetim kurulu üyeleri ile bir süre antrenmanı izledi.


Pazar günü Aliağa Futbol A.Ş. maçı öncesinde takıma başarılar dileyen Ordu Valisi Muammer Erol aynı zamanda sezonun kalan maçları için de başarı dileklerini ileterek tesislerden ayrıldı.

Editör: Samet Karadağ