Kadın Voleybol Bölgesel Lig'de bu sezon Ordu'da rakiplerini geçerek Final Etabı oynama hakkı kazanan Ordu Voley Spor, Trabzon'da ilk maçına çıktı. Trabzon Beşirli Kapalı Spor Salonu'nda Final etabının ilk maçında Artvin Arhavi Tenis Yüzme Spor ile karşı karşıya geldi. Bu sezon Kadın Voleybol branşında hedefini 2.Lig olarak belirleyen Ordu Voley Spor, Artvin Arhavi Tenis Yüzme Spor  maçını set vermeden kazandı.


2023-2024 sezonunda Kadın Voleybol Bölgesel Lig'de mücadele eden Ordu Efor Gelişim Okulları Gençlik Spor, Ordu Pars Spor Kulübü ve Ordu Voley Spor takımları arasında rakiplerini yenerek Ordu şampiyonu olan Ordu Voley Spor Kadın Voleybol Takımı, Final etabına yükselme hakkı elde etmişti. Ordu Voley Spor'un Trabzon'da oynayacağı final maçları başladı ve Ordu ekibi bu etaba kazanarak moralli bir giriş yaptı.

Ordu Grubu şampiyonu olarak Final etabına yükselen Ordu Voley Spor, Final etabındaki diğer maçlarında Samsun ekibi Samsun Volley Team Spor ve Rize temsilcisi Rize Smart Holding A.Ş. Çayelispor ile karşı karşıya gelecek.