2023-2024 sezonunda Kadın Voleybol Bölgesel Lig'de mücadele eden Ordu Efor Gelişim Okulları Gençlik Spor, Ordu Pars Spor Kulübü ve Ordu Voley Spor takımları arasında rakiplerini yenerek Ordu şampiyonu olan Ordu Voley Spor Kadın Voleybol Takımı, Final etabına yükselme hakkı elde etmişti. Ordu Voley Spor'un Trabzon'da oynayacağı final maçları öncesinde ise rakipleri belli oldu. Ordu Voley Spor, 3-4-5 Mayıs tarihlerinde Trabzon'da parkeye çıkacak.

Ordu Grubu şampiyonu olarak Final etabına yükselen Ordu Voley Spor, Final etabında Samsun ekibi Samsun Volley Team Spor, Rize temsilcisi Rize Smart Holding A.Ş. Çayelispor ve Artvin ekibi  Artvin Arhavi Tenis Yüzme Spor ile birlikte 2.Lige yükselmek için kritik maçlar oynayacak. Bu sezon lige katılım sağlayan Ordu Voley Spor, henüz ilk sezonunda 2.Lige hedefini gerçekleştirmek istiyor.

Ordu Voley Spor, Samsun Volley Team Spor, Rize Smart Holding A.Ş. Çayelispor ve Artvin Arhavi Tenis Yüzme Spor arasındaki Final etabı karşılaşmaları  3-4-5 Mayıs tarihlerinde Trabzon'da oynanacak.

Editör: Samet Karadağ