Toplam 6,2 kilometre olan yol ağında şuana kadar 500 metrelik bölüm tamamlanarak hizmete sunuldu. Çalışma tamamlandığında standardı yüksek bir ulaşım imkanı sunacak.

 Türkiye’nin kırsal yol ağı en uzun ili Ordu’da, asfalt ve beton yol çalışmaları devam ediyor. Karadeniz’in zorlu coğrafyasında çalışmalarını sürdüren Ordu Büyükşehir Belediyesi ekipleri, mahalle ve grup yollarını standardı yüksek bir yapıya dönüştürüyor.

 19 ilçede planlı ve programlı bir çalışma yürüten Büyükşehir ekipleri, hayata geçirdikleri projelerle ilçelerin çehresini değiştiriyor. Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, il genelinde sürdürdükleri ulaşım yatırımları kapsamında Akkuş ilçesine bağlı Damyeri mahallesinde beton yol çalışması başlattıklarını söyledi.

Hasret bitti

Ordu Büyükşehir Belediyesinin ilçelerde başlattığı Beton yol çalışması kapsamında Akkuş ilçesi Damyeri Mahallesi Töskel sokakta başlatılan ve toplam uzunluğu 6,2 kilometre olan beton yol devam ediyor. Yoğun nüfusun yaşadığı sokakta çalışmalar tamamlandığında konforlu ulaşıma imkan sunmuş olacak.

Mahalle sakinleri mutlu

Yapılan çalışmalardan memnuniyetlerini dile getiren mahalle sakinleri Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’e teşekkür etti.

Yapılan çalışmaların kendilerini mutlu ettiğinin altını çizen mahalle sakinleri şu ifadelere yer verdi:

“Mahallemizde ulaşım sorunu çözülüyor. Desteklerinden dolayı başta Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler olmak üzere emeği geçen herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz. Yılların sorununa kalıcı çözüm buldular. Yapılan yatırımlar bizleri mutlu ediyor. Biz Ordu Büyükşehir Belediyesinden memnunuz.” Diye konuştular. Haber merkezi

Akkuş ve Gölköy'de diş hekimi sıkıntısı sona eriyor Akkuş ve Gölköy'de diş hekimi sıkıntısı sona eriyor