Mahmur Özer’in Bakanlıktan alınmasından sonra Togg aracı Ankara’ya gitmişti. Şimdi ise Ordu Ticaret Borsası’nın togg aracı teslim edildi.

Konuyla ilgili olarak Ordu Ticaret Borsası Başkanı Ziver Kahraman, “ Yüzde yüz elektrikli ve ‘akıllı cihaz’ teknolojisiyle üretilen Togg, cumhurbaşkanımızın talimatları doğrultusunda, Türk özel sektörünün en üst yasal çatı örgütü Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun ‘biz yaparız sayın cumhurbaşkanım’ vaadiyle artık Türkiye’nin her yerinde.” Dedi.

Bu tarihi fırsatı kaçıramazdık

‘Türkiye’nin Otomobili Girişim Grubu’ (TOGG) titriyle ‘bismillah’ dedik ve bugün kontağa basıyoruz, bu gururluyuz diyen Kahraman, “1936 yılından bu yana kesintisiz hizmet veren, devletinin ve milletinin emrindeki Ordu Ticaret Borsası, bu tarihi onuru kaçıramazdı. ‘Yerli ve Milli‘ gururumuz Togg’umuzu teslim aldık.” Diye konuştu.

Oda üyelerine Togg alın çağrısı

Başkan Kahraman ayrıca, “Gururla ve güvenle kullanacağımız aracımızla ülkemize ve milletimize hizmete devam ediyoruz; araç almayı düşünen, araca ihtiyacı olan üyelerimize Togg’u tavsiye ediyorum” diye konuştu. Haber merkezi

ordu togg 2

Yıl sonuna kadar 28 bin Togg üretilecek Yıl sonuna kadar 28 bin Togg üretilecek