Genel seçimlerde milletvekili adayı olan ve Mesudiye Belediye Başkanlığı görevinden istifa eden İsa Gül’ün yerine Muammer Özer başkan seçilmişti.

Çift başlılık başladı

Milletvekili adayı olan ve meclise giremeyen İsa Gül, ilçeye geri dönerken mevcut belediye başkanı Muammer Özer’den rol çalmaya başladı

Dereyolu için hem yeni hem de eski başkan açıklama yaptı

10 Temmuz’da ilçede etkili olan sel nedeniyle Karadeniz-Akdeniz  yolunda çalışmalar sürerken burada çalışmaları hem yeni hem de eski başkanda inceledi ve açıklamalarda bulundu.

Yeni başkan 45 gün dedi

Mesudiye Belediye Başkanı Muammer Özer, Eylül ayının ilk haftasında sel felaketinde zarar gören dere yolunun 45 gün içerisinde hizmete açılacağını duyurmuştu.

Eski başkan 30 gün dedi

Eski Mesudiye Belediye Başkanı İsa Gül’de dün sosyal medyadan paylaştığı videoda, dereyolunun bir ay içerisinde açılacağını duyurdu.

Gül açıklamasında şu ifadelere yer verdi: “Sel ve heyelan nedeniyle kapanan aylardır ne zaman açılacak denilerek bir saatlik yolu iki buçuk saatte zor şartlarda tali yolu kullanarak geçtiğimiz Karadeniz-Akdeniz Bağlantı Yolu (Dere Yolu) çalışmalar son hızıyla devam ediyor. Aylardır yetkililerle yapmış olduğumuz görüşmeler neticesinde Kara Yolları Samsun Bölge Müdürlüğümüzden beklenen haber geldi. Yolumuz bir aya açılacak.” Soner ÖZDEMİR

Mesudiye’de yol ve su sorunu yokmuş Mesudiye’de yol ve su sorunu yokmuş